ЗНО

Склад шкільної ради

  ЦЕНТР ГЕРОЇКО - ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

 

Голова - Скрипай Олег (11-А);

Склад -  Стройков Олексій (9-А);

                Супрун Владислав (8-А);

                Порибко Ігор (8-А);

 

 

ІСТОРИКО - КРАЄЗНАВЧИЙ ЦЕНТР

 

Голова - Романович Ігор (8-А);

Склад -   Ципін Герман (7-А);

                 Малюкін Володимир (8-А);

                 Батурін Олексій ( 5-А );

 

 

 

 

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА МИЛОСЕРДЯ

 

Голова - Чікалова Сніжана (8-А);

Склад -  Кривошеєнко Софія (6-А);

               Ковалевська Катерина (8-А);

               Фасолько Лілія (7-А);

              

 

 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

 

Голова - Марченко Вероніка (11-А);

Склад -  Медведєва Анастасія (9-А);

               Крилова Анна (7-А);

               Шелехоська Анжела (6-А);

               

               

               

 

ШКІЛЬНЕ НАУКОВЕ ТОВАРИСТВО

 

Голова - Силюга Артем (9-А);

Склад -  Підкидиш Микита (8-А);

               Натура Марія (8-А);

               Нурматова Алла (6-А);

 

 

 

ЕКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР

 

Голова - Желєзнова Надія (8-А);

Склад -   Маруськов Максим (7-А);

               Бондаренко Максим (7-А);

               Ашихміна Наталя (5-А);

 

 

 

ЦЕНТР ЗДОРОВ'Я ТА СПОРТУ

 

 

Голова - Крещик Світлана (11-А);

Склад - Сергеєва Єлизавета (11-А);

              Ситніков Владислав (8-А);

              Логвіненко Кирило (7-А);

              Свидинюк Дмитро (7-А);

 

 

ЦЕНТР ДОЗВІЛЛЯ

 

 

Голова -  Кірсанова Владислава (11-А);

Склад -   Щербанюк Олеся (9-А);

                 Коняєва Вероніка (11-А)

                 Рогожнікова Анна (7-А);

                 Курдиба Вікторія (5-А);

                 Куріс Марта (6-А);

 

ЦЕНТР ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ

 

 

Голова - Слунська Олена (11-А);

Склад -   Сапсай Аліна (11-А);

                Посохов Микита (9- А);

                Бурбан Євген (9-А);

                 

                 

 

 

 

 

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «ОЛІМП»



1. Пріорітетні напрями і шляхи оновлення виховної роботи в школі.

2. Використання в позакласній роботі інтерактивних методик, спрямованих на виховання патріотизму, національної свідомості школярів.

3. Використання групових форм роботи для формування громадянської культури.

4. Реалізація завдань громадянського виховання та залучення дітей до діяльності дитячо-юнацьких об’єднань і організацій.

5. Впровадження у виховний процес кращих народних звичаїв, обрядів, традицій.

6. Наповнення змісту виховної роботи культурно- історичними надбаннями українського народу.

7. Ефективні форми і методи діяльності педагога-організатора щодо формування правової культури школярів.

8. Система морально-естетичного виховання в школі.

9. Організація краєзнавчо-пошукової роботи, прилучення школярів до історії і культури рідного краю.

10. Статеве виховання школярів у системі виховної роботи.

11. Спільна робота школи,сім’ї і громадськості щодо попередження алкоголізму, наркоманії,СНІДу серед дітей та молоді.

12. Створення умов для самореалізації особистості учня, його художньо – естетичної освіченості і вихованості.

13. Система екологічного виховання школярів.

14. Формування фізичної культури учнів на козацьких традиціях.

15. Педагогічне керівництво самовиховання школярів.

16. Досвід співпраці педагога-організатора з органами учнівського самоврядування.

17. Система роботи педагога-організатора з батьками.

18. Створення умов для розвитку творчої особистості учнів.

19. Організаторська діяльність як необхідна умова розвитку учнівського самоврядування.

20. Розвиток самодіяльності, ініціативи, творчості в умовах діяльності «Школи лідерів».